Czym charakteryzują się okienne plisy?

Plisy okienne są najlepszą osłoną do okien, ponieważ możemy dzięki nim regulować dokładną ilość promieni słonecznych, które mają przedostawać się do pomieszczenia. Rolety plisowane wyposażone są najczęściej w praktyczny mechanizm, który pozwala na ich rozkładanie, a także składanie w dowolnej części.

Gdzie najlepiej będziemy mogli zamontować plisy?

plisy w BydgoszczyPlisy okienne są najlepszym rozwiązaniem do pomieszczeń na parterze, a także na balkon oraz do kuchni. Jest to również produkt, który może być jedyną opcją, gdy potrzebujemy odpowiednich rolet okiennych do niestandardowego okna w formie trójkąta lub półokręgu albo trapezu. Plisy okienne są tworzone z idealnie połączonych materiałów oraz faktur, dzięki czemu możemy wybrać idealny produkt dopasowanej do każdego pomieszczenia. Plisy okienne możemy również montować do dowolnego okna wykonanego z plastiku lub drewna albo też z aluminium. Możemy również zakupić plisy w Bydgoszczy, które będą składały się z dwóch tkanin o różnej gęstości oraz różnych kolorach. Będziemy mogli wtedy doskonale zaciemnić pomieszczenie, aby kontrolować ilość wpadającego słońca, a także chronić się przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów. Do plis okiennych możemy zamontować różne sposoby regulowania światła, ponieważ mogą to być zwykle łańcuchy oraz linki, ale bardzo popularne w ostatnim czasie staje się zdalne sterowanie na pilota. Będziemy mogli wtedy bez wstawania z fotela regulować plisy okienne.

Najważniejsze jest to, że podczas korzystania z plis okiennych nie mamy żadnego problemu z otwieraniem okien, ponieważ zostały zastosowane specjalne prowadnice. Również bardzo ważne jest to, że plisy okienne przylegają do okna i dzięki temu nie będą trzepotać czy wywoływać jakiegokolwiek hałasu podczas silnego wiatru.

About the author: Tamara Arciuch