Czym jest bumper ball?

Jaki jest najlepszy sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi? Oczywiście aktywny wypoczynek, połączony z nutą rywalizacji. Dziś, bardzo łatwo pogubić się w gąszczu ofert, jednakże są nowości, na które zdecydowanie warto zwrócić szczególną uwagę. 

Najlepsza zabawa to bumper piłka?

bumper ballWielu z nas zapewne kojarzy grę, blisko kojarzoną z piłka nożną, w której zawodnicy ubrani są w dmuchane kule. Celem gry jest oczywiście zdobycie większej liczby punktów niż przeciwnicy. Jednak nie jest prosto zdobyć bramkę, kiedy niemal każdy kontakt z zawodnikiem przeciwnej drużyny kończy się spektakularnym upadkiem. Jednak spokojnie, dmuchane kule chronią nas przed skutkami upadków i nawet z pozoru groźny upadek, to jedynie powód do śmiechu. Kule zakrywają całą powierzchnię ciała od okolic krocza poza głowę, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo osoby upadającej. W przypadku osób niewprawionych, można założyć ochraniacze na golenie, które skutecznie ochronią nasze piszczele przed skutkiem przypadkowych kopnięć. Bumper ball to doskonały sposób na rozrywkę, połączoną z aktywnością fizyczną. Tym bardziej jeśli mamy zgraną ekipę przyjaciół, otwartych na nowe formy rozrywki. Jeżeli jesteśmy zainteresowani zagraniem w bumper ball, wszelkie informacje na ten temat znajdziemy na stronach internetowych firm, które zajmują się organizacją takich gier. W bumper ball można zagrać zarówno na boiskach o sztucznej nawierzchni, jak i tych z murawą. W zimie gra przenosi się do hal sportowych, a także na boiska pod balonami.

Jeżeli widzieliśmy kiedyś ludzi grających w bumper ball, zapewne mieliśmy przy tym wiele zabawy. Jednak co innego jest obserwować grę, a czym innym jest wziąć w niej czynny udział. Dlatego każdemu, kto jeszcze nie miał okazji zagrać w bumper ball, serdecznie to polecamy.

About the author: Bożena Ferment