Dlaczego jeansy z dziurami to dobry wybór?

Nigdy nie byłam zbyt dobra w kupowaniu nowych ubrań. Kiedy wchodziłam do sklepu, nie wiedziałam, które rzeczy będą pasowały do mojej sylwetki i w efekcie często wybierałam luźne swetry i koszule. Bałam się też eksperymentować z kolorami, więc w mojej garderobie królowały ciemne kolory. Mimo to, gdy poszłam na studia i wyprowadziłam się z rodzinnego miasta, uznałam, że warto w końcu coś zmienić. 

Jeansy ozdobione dziurami jako świetne uzupełnienie stylizacji

jeansy rurki damskie z dziuramiZaczęłam bardziej interesować się modą i czytać różne artykuły dotyczące doboru odpowiednich krojów ubrań do sylwetki. Z czasem odważyłam się pójść na pierwsze po dość długiej przerwie zakupy, żeby wykorzystać w praktyce nowo nabytą wiedzą. Początkowo trochę się bałam, że nic z tego nie wyjdzie, ale kiedy rozejrzałam się po sklepie, zaczęłam dostrzegać piękne rzeczy, na które wcześniej nie zwracałam uwagi. Zrezygnowałam całkiem z ciemnych ubrań i wybierałam takie, które rozświetlały moją cerę i dodawały mi nieco życia. Jednym z najważniejszych elementów moich nowych stylizacji stały się jeansy rurki damskie z dziurami. Wcześniej nie chciałam nawet przymierzać tego typu modeli, ponieważ miałam wrażenie, że były dla mnie zbyt odważne. Na szczęście w porę zobaczyłam, jak bardzo się myliłam. Spodnie z dziurami sprawiały, że nawet najprostsza stylizacja nabierała charakteru i nie wyglądała ani zbyt skromnie, ani wyzywająco. Co więcej, zyskałam więcej pewności siebie, dzięki czemu zaczęłam próbować w życiu nowych rzeczy i zyskałam kilku znajomych.

Przed decyzją o zmianie sposobu mojego ubioru nie wiedziałam, że może on aż tak bardzo wpłynąć na moje życie. Zawsze byłam niezwykle nieśmiała i nie lubiłam rozmawiać z osobami, których nie znałam. Starałam się ukrywać pod kolejnymi warstwami ubrań oraz nie rzucać się zbytnio w oczy. Nie miałam pojęcia, jak wiele cennych momentów w ten sposób tracę. Dlatego cieszę się, że odważyłam się zmienić coś w swoim życiu na lepsze.

About the author: Łukasz