Dlaczego postanowiłam wywoływać zdjęcia?

Proces wywoływania zdjęć jeszcze do niedawna kojarzył mi się głównie z dzieciństwem, kiedy aparaty cyfrowe dopiero wchodziły na rynek i większość z nas posiadała jedynie te analogowe. Ostatnio jednak miałam okazję pierwszy raz od dawna wywołać fotografie i przyznam, że bardzo mi się to spodobało.

Utrwalanie wspomnień na odbitkach zdjęć

odbitki zdjęć onlineParę tygodni temu odwiedziła mnie przyjaciółka, która na co dzień mieszka za granicą. Nie widziałyśmy się kilka lat dlatego podczas spotkania nie tylko sporo zwiedzałyśmy, ale i robiłyśmy sobie dużo zdjęć. Kilka z nich wyszło naprawdę świetnie dlatego postanowiłam z początku ozdobić je filtrami oraz wstawić na media społecznościowe. Przy okazji też wstawiłam skany naszych wspólnych zdjęć z dzieciństwa, które miałam w albumie. Wtedy też naszła mnie myśl, aby i tym razem zrobić odbitki zdjęć online. Zdecydowałam się na opcję internetową ponieważ w moim małym mieście co prawda można zamówić zdjęcia, niemniej trzeba na nie czekać bardzo długo. Tymczasem za sprawą strony internetowej zamawianie odbitek odbywa się w sposób prosty i szybki. Nie zapominajmy też o tym, że jest to niezwykle wygodne przez wzgląd na fakt, że takie zdjęcia możemy zamówić o każdej porze dnia i nocy. Wybrałam te najładniejsze ujęcia i złożyłam zamówienie. Kolejną bardzo przyjemną niespodzianką okazały się koszta wywołania fotografii albowiem były to dosłownie grosze!

Po krótkim czasie dostałam swoje zdjęcia zapakowane w bardzo elegancki sposób. Zamiast chować je jednak do albumu stwierdziłam, że znacznie lepiej będą prezentowały się na tablicy korkowej. Na ten pomysł wpadłam już podczas przeglądania naszych starych zdjęć, kiedy dotarło do mnie ile wspomnień leży i kurzy się zapomnianych w albumie dlatego postanowiłam, że odtąd będę je wywoływać.

About the author: Weronika Rakowska