Dobry rozgłos z wykorzystanie PR

Jestem młodym muzykiem, bez doświadczenia, za to z wielką pasją. Tworzę muzykę alternatywną, która podoba się ludziom. Mam za sobą kilka koncertów zagranych dla grona znajomych oraz znajomych, znajomych. Widzę, że moja muzyka się sprawia ludziom przyjemność i z chęcią jej szukają. Postanowiłem nagrać demo i wysłać je do różnych wytwórni, niestety potrzebuję się chociaż trochę wypromować.

Agencja Public relations – poszukiwana

agencja PRPoszukiwana agencja PR, która ma doświadczenie w współpracy z takimi osobami jak ja. Pełnymi pasji, ale nieznanymi wśród innych muzyków. Potrzebuję, żeby pomogła mi się rozwinąć, umówiła kilka koncertów dla szerszego grona osób, co sprawi, że moje nazwisko stanie się bardziej znane. Wiem, że celebrytą nikt nie zostaję przez przypadek, tylko wymaga to wiele pracy ludzi, którym pomaga agencja PR. Ze swojej strony mogę zapewnić, że będę się starał jak najciężej pracować, żeby się wybić. Agencja PR zadba o rozgłos. Mówi się, że nie ważne jak się mówi, ale żeby się mówiło. Ja ze swojej strony wolę, żeby jednak mówiło się o mnie dobrze, a nie źle. Nie chcę wielkiej sławy, chcę tylko podzielić się z ludźmi swoją muzyką. Jak będę chociaż troszkę rozpoznawany to również inaczej będą na mnie patrzeć wytwórnie muzyczne. Widzę, na różnych forach, że wypromowanie siebie to bardzo ciężka praca trzeba mieć na to pomysł. Mam nadzieję, że w tym pomoże mi właśnie agencja PR.

Mam nadzieję, że uda mi się niedługo zdobyć pozycję w środowisku muzycznym. Może już niedługo wszyscy usłyszycie moje imię i nazwisko lub jakąś ksywę jeśli tak poleci mi dobra agencja PR. Muzyka powinna się spodobać osobą, które lubią mocne dźwięki połączone z subtelnymi nutami. Moje teksty nawiązują do różnych problemów nie tylko do miłości. Chociaż teksty o miłości muszą być bo w końcu stanowi ona dużą część naszego życia.

About the author: Kamila Zastała