Dwutlenek węgla jako eliksir zdrowia i młodości!

Dwutlenek węgla, w swoim składzie posiada wiele makro i mikro elementów oraz witamin. W medycynie niewidoczny gaz, wykorzystuje się do leczenia miażdżycy, problemów krążeniowych, pękających naczyń oraz wspomagająco w leczeniu łuszczycy. Podawany dwutlenek węgla, powinien być podgrzewany, medyczny i certyfikowany. 

Zabiegi estetyczne jeszcze efektowniejsze dzięki karboksyterapii!

karboksyterapia krakówZabieg karboksyterapii najczęściej wykonuje się na okolicę twarzy, głowy oraz ciała. Metoda ta, umożliwia podawania Co2 w kontrolowanych dawkach. Wiąże się z tym szereg zbawiennych zmian w naszym organizmie. Przyspieszone krążenie, dotlenienie skóry, i systematycznie stymulowane włókna kolagenowe oraz elastynowe, powodują mocną przebudowę i detoks skóry. Dzięki seriom terapeutycznym redukujemy cienie pod oczami, zmarszczki oraz cellulit. Rozstępy, a także nadmierna utrata włosów, nie są już problematyczne ponieważ możliwa jest znacząca redukcja defektów. Zabieg, przyspieszający dotlenienie komórek to karboksyterapia Kraków jako miasto wysoko rozwinięte ma najlepszych specjalistów, najnowsze procedury zabiegowe oraz oryginalne urządzenia. Serie zabiegowe ustalane są indywidualnie, po wstępnej konsultacji, jednakże najczęściej stosuje się średnio 6 – 10 zabiegów na daną okolicę. Zabiegi karboksyterapii w Krakowie wykonuje się raz lub dwa razy w tygodniu ( w zależności od obszaru). Często przy kilku pierwszych wizytach stosuje się dawkę uderzeniową. Z każdym kolejnym zabiegiem, specjaliści starają się robić dłuższe przerwy między zabiegami.

Spotkania są szybkie i bezbolesne. W czasie podawania dwutlenku węgla odczuwa się lekkie rozpieranie, ciepło i szczypanie. Rekonwalescencji nie ma. Zabieg jest naturalny, bezpieczny, nieobciążający orgazmu.  Efekty zaczynają być widoczne, już po trzeciej wizycie.

About the author: Karolina