Gdzie niedrogo zaprojektuje wnętrze w Poznaniu?

Jakiś czas z temu kupiliśmy z mężem własne mieszkanie. Wybraliśmy mieszkanie na rynku deweloperskim, do własnej aranżacji. Musieliśmy zadbać o wszystkie sprzęty. Kuchnię i łazienkę zrobiliśmy dość szybko, ponieważ ciężko byłoby bez tego mieszkać, ale z pokojami mieliśmy dość duży problem. Nie wiedzieliśmy, jak powinniśmy się do tego zabrać.

Znalazłam niedrogiego projektanta wnętrz z Poznania

niedrogie projektowanie wnętrz w PoznaniuMąż zaproponował, żebyśmy zatrudnili jakiegoś profesjonalnego projektanta wnętrz z Poznania. Początkowo nie byłam przekonana do tego pomysłu, ponieważ nie chciałam na darmo wydawać pieniędzy za coś, co mogliśmy zrobić sami, gdybyśmy tylko się do tego zmobilizowali. Mąż zapewnił mnie jednak, że na pewno uda nam się znaleźć jakiegoś kompetentnego i niedrogiego projektanta wnętrz z najbliższej okolicy. W końcu zdecydowaliśmy się poszukać takiego projektanta wnętrz. Poszukiwania rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: niedrogie projektowanie wnętrz w Poznaniu, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć profesjonalnego projektanta wnętrz z Poznania, który wykonywał swoje projekty w bardzo dobrej, niskiej cenie i rzeczywiście był niedrogi. Mogliśmy się zapoznać z jego portfolio. Większość jego projektów było unikalnych i bardzo dobrej jakości. Spodobały się nam, dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać z nim współpracę.

Zadzwoniliśmy na podany numer telefonu i umówiliśmy się z nim na spotkanie. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Ten projektant wnętrz był niedrogi i dość tanio wyceniał swoje usługi projektowania i aranżacji wnętrz, a robił to bardzo szybko i profesjonalnie. Miał dużo ciekawych i interesujących pomysłów, z których część udało mu się zrealizować w naszym nowym mieszkaniu.

About the author: dawidb