Hotel dla każdego psa

Przeważnie większość z nas hotel kojarzy tylko z miejscem gdzie możemy znaleźć zakwaterowanie na czas urlopu, podróży służbowej czy dowolnego wyjazdu. Jednak na rynku działają także specjalne hotele przeznaczone dla zwierząt.

Ile kosztuje nocleg w hotelu dla zwierząt?

hotel dla zwierząt bydgoszczKiedy posiadamy w domu dowolne zwierze, jesteśmy za nie odpowiedzialni. Nie chodzi tylko o karmienie, zabawy czy wyprowadzanie na spacer, ale także opiekę w trakcie nieobecności. Nie zawsze można zabrać ze sobą swojego pupila, kiedy się gdzieś jedzie, dlatego trzeba mieć plan awaryjny. Doskonałym rozwiązaniem jest zostawienie psa, kota czy nawet swinki morskiej pod opieką osoby, która kocha zwierzęta i chętnie się nimi zajmie. Jednak nie zawsze jest to możliwe. W takiej sytuacji najlepiej dla pupila zarezerwować miejsce w profesjonalnym hotelu dla zwierząt. Jest to bez wątpienia idealne miejsce dla wszyskich psów i kotów, ale także mniejszych zwierząt, które na co dzień przebywają w klatkach czy akwariach. W hotelu pracują wyłącznie osoby z doświadczeniem i posiadające niezbędne umiejętności. Wystarczy zarezerwować wcześniej miejsce dla czworonożnego przyjaciela i dokonać płatności. Dzień pobytu dla psa wynosi czterdzieści lub pięćdziesiąt złotych, natomiast dla kotów opłata wynosi trzydzieści złotych. W czasie pobytu w hotelu, zwierzęta mają zapewnione odpowiednie wyżywienie, zabawy ze swoim opiekunem czy niezbędna pomoc weterynarza. Na pewno na czas nieobecności właściciela, zwierzęta mają zapewniona właściwą opiekę.

W Polsce obecnie działa maksymalnie kilkadziesiąt hoteli dla zwierząt, które mają zapewnioną doskonałą opiekę ludzi kochających naszych młodszych braci. Przeważnie takie obiekty znajdują się poza centrami miast, aby zapewnić podopiecznym komfortowe warunki.

Więcej znajdziesz na http://www.kudlateranczo.pl

About the author: rabartosz