Ile kosztuje wymiana wyświetlacza?

 

Jeżeli jesteśmy posiadaczami iPhone’a 6 to zapewne może się tak zdarzyć, iż będziemy potrzebowali serwisu, który zajmuje się urządzeniami od Apple. Bowiem nie każdy serwis jest w tym dobry, a mamy do wyboru też takie, które trudnią się wyłącznie naprawą tej marki. 

Gdzie wymienić wyświetlacz w iPhone’ie 6?

wymiana wyświetlacza iphone 6Każde urządzenie Apple ma unikalną konstrukcją, charakterystyczną dla marki. Różni się ona od innych producentów i trzeba się z nią zapoznać. Jako, że są to rozwiązania unikalne dla tej marki, zaznajomienie się z nimi jest możliwe wyłącznie poprzez doświadczenie. Dlatego też serwisy zatrudniają wyłącznie najlepszych, którzy na iPhone’ach znają się jak nikt. A dobry serwisant urządzeń Apple, jest dziś naprawdę mocno poszukiwany. Może firmowych serwisów iPhone’ów nie ma wiele, ale mamy też do wyboru te nieautoryzowane, których jest znacznie więcej. Do jakości ich usług nie można mieć żadnych pretensji, a najlepsze z nich w niczym nie ustępują firmowym serwisom. Pasja, umiejętności i zaangażowanie, stoją tam na takim samym poziomie. Jeśli potrzebna jest nam wymiana wyświetlacza iPhone 6 to jest to podstawowa usługa i zajmie się nią dowolny serwis. Na koszt wymiany wyświetlacza składa się zakup nowej części, a także jej zainstalowania. Koszt wyświetlacza to zwyczajowo około siedemdziesięciu-osiemdziesięciu procent całkowitej ceny. Pozostałe dwadzieścia to koszt wymiany, czyli zarobek serwisu. Im lepszy serwis tym taniej zapłacimy za wymianę, ponieważ takie punkty mają bardzo dużą liczbę klientów i właśnie tym nadrabiają.

Wymienienie wyświetlacza jest dużo bardziej opłacalna niż sprzedaż uszkodzonego urządzenia, o zakupie nowego nie wspominając. W iPhone’ie 6 nie jest to drogie przedsięwzięcie więc tym bardziej warto się na nie zdecydować.

 

About the author: Przemek