Jaka jest moja kuchnia marzeń?

Każdy z nas ma wiele marzeń, które chciałby spełniać. Jednym z nich jest marzenie o pięknym domu, który wewnątrz jest wspaniale zaprojektowany. Każda kobieta chciałaby mieć piękna kuchnię. Ile kobiet, tyle pomysłów. Ja bym chciała dziś przedstawić mój pomysł na to, jak ma wyglądać idealna kuchnia. Właśnie taką chciałabym w przyszłości posiadać.

Kuchnia na wymiar w stylu angielskim

kuchnie na wymiar tychyJak już domyślacie się, marzę o kuchni angielskiej. Jest to kuchnia, w której dominuje kolor biały. Dlaczego akurat taka kuchnia najbardziej mi się podoba? Otóż wszystko to wynika z mojej młodości. Za czasów dzieciństwa miałam babcię, która posiadała kuchnie w stylu angielskim. Pomieszczenie to było bardzo małe, więc były to wówczas kuchnie na wymiar Tychy z kolei były miejscowością, w której zamieszkiwała. Bardzo podobało mi się tam. Najbardziej podobał mi się babciny kredens. Kredens w kuchni idealnie komponował się z całością drobniejszych mebli. Stanowił centrum na ścianie. Posiadał szklane drzwiczki, za którymi stały kieliszki, filiżanki, talerzyki i wiele innych ciekawych rzeczy. Na środku kuchni stal duży, biały stół. Był on tak duży, że pomieścił całą rodzinę. Ściany były również białe. Ponownie meble, jak krzesła czy szafki kuchenne. Tylko wykładzina była w kolorze szarym. Jedynym wyróżniającym się kolorem w tej kuchni na wymiar był kolor czerwony. Babcia lubiła czerwone maki, tulipany i róże. To właśnie one zdobiły tę kuchnię.

Chciałabym, aby właśnie tak wyglądała moja kuchnia w przyszłości. Pragnę, aby na wymiar stworzono dla mnie meble, które będą imitacja babcinej kuchni. Na szczęście styl angielski jest stylem bardzo modnym we współczesnych trendach modowych, jeżeli chodzi o architekturę wnętrz. Bardzo podoba mi się taka kuchnia, czułabym się w niej dobrze.

About the author: Sebastian