Jakie są właściwości handmade czapki?

Każda z pór roku charakteryzuje się specyficznymi warunkami pogodowymi. Ubiór odpowiednio dopasowany do zapowiadanych prognoz pozwala na utrzymanie wysokiego komfortu termicznego w każdych warunkach. W takim przypadku  ważne jest nie tylko odpowiedni dobór części garderoby, ale i jakość materiałów, z których elementy ubioru są  wykonane. 

Handmade czapka z naturalnych materiałów

handmade czapkiStosowanie podczas procesu produkcji materiałów pochodzących z natury pozwala na wytwarzanie w pełni ekologicznych okryć głowy. Handmade czapki zawdzięczają swoją popularność swojej wyjątkowości, każdy z prezentowanych modeli to nieprzeciętny produkt przystosowany do wymagań klienta. Zastosowanie grubej włóczki oraz odpowiedniego splotu pozwala na osiągnięcie produktu o odpowiednio wysokiej jakości – bez wad produkcyjnych. Podczas ciemnych i chłodnych nocy w trakcie naszej polskiej zimy ostatnie, o czym marzą osoby poruszające się po pustych przestrzeniach to chłodny wiatr i brak okrycia głowy. Bazując na analizach naukowców, ponad 10% utraty temperatury ciała zawdzięcza się braku czapki na głowie w trakcie sezonu na niskie temperatury. Wykorzystanie w pełni naturalnych materiałów pozwoli uniknąć nieprzyjemnego przegrzewania się głowy oraz stanowi podstawę do ochrony przed złymi warunkami atmosferycznymi. Użycie wysokiej jakości włóczki gwarantuje właścicielowi danego okrycia głowy element garderoby na długie lata. Ręczny proces produkcyjny pozwala na wytworzenie wyjątkowej czapki oraz uniknięcie niedociągnięć.

Ręcznie wykonywane produkty są ostatnio na topie, to dzięki nim ulice polskich miast stają się o wiele bardziej kolorowe i wyjątkowe. Zakup produktów tego typu pozwala na zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat mniejszych przedsiębiorstw oraz jakości, jaką mogą oferować produkty wykonane ręcznie.

About the author: Barbara Jankowicz