Kartony z Gdańska – producenci

Jakiś czas temu a będzie to dokładniej rzecz ujmując siedem do ośmiu lat temu okazało się, że będę musiała bardzo szybko poszukać sobie całkiem nowej pracy. Bardzo długo szukałam jednak ostateczni postanowiłam założyć własną jednoosobową firmę – bardzo chciałam produkować całkiem nowe pudełka kartonowe i różne opakowania.

Jak być producentem opakowań kartonowych w Gdańsku?

producent kartonów gdańskBardzo długo zastanawiałam się nad tym, jaka powinna być moja całkiem nowa praca. Ostatecznie zdecydowałam się na produkcje kartonów i opakowań z różnych materiałów. Jak wtedy myślałam takie opakowania są bardzo popularne i każdy inny producent potrzebuje niezliczone ilości różnych opakowań dla swoich produktów. Dodatkowo ważne jest to, że handel wraz w wielką pandemią przeniósł się do sieci, dlatego też wszyscy sprzedawcy potrzebują teraz bardzo dużo opakowań kartonowych, aby mogli wysyłać swoje produkty pocztą czy też za pośrednictwem różnych firm kurierskich do swoich klientów. Co ważne, jestem aktualnie bardzo dużym producentem, jeśli ktoś wpisze w największą a zarazem najbardziej znaną wyszukiwarkę na całym świecie następującą frazę – producent kartonów gdańsk – jako pierwsze wyszukanie znajdzie się link do mojej firmy. Jest to bardzo duże wyróżnienie dla przedsiębiorcy. Moje produkty trafiają właśnie do innych producentów na całym świecie. Musiałam rok temu dokupić wiele maszyn, które potrzebne są do produkcji kartonów.

Co ważne pudełka kartonowe, a także inne przedmioty – opakowania, sprzedają i eksportuję do wielu różnych krajów. Są to przede wszystkim kraje, które znajdują się w Unii Europejskiej. Dodatkowo eksportuje je do Szwajcarii, ale także do Stanów Zjednoczonych Ameryki lub też w Azji wschodniej i zachodniej. Ostatnio też do Afryki północnej.

About the author: Jan Dąb