Karykatura prezentem z okazji urodzin

Znalezienie ładnego oraz zabawnego prezentu, który byłby równocześnie ciekawą pamiątką, może być trudnym wyzwaniem. Chciałam, żeby mój prezent na urodziny przyjaciółki był właśnie taki – piękny, ale też zabawny, żeby mogła go sobie powiesić na ścianie. Wtedy każdy rzut oka na tę pamiątkę poprawiałby jej humor – to był mój cel podczas poszukiwań podarunku.

Prezent w postaci karykatury

karykatura na prezent urodzinowyDługo przeszukiwałam różne strony internetowe w poszukiwaniu jakiejkolwiek inspiracji. Przyjaźnimy się już długo, więc chciałam, aby prezent z okazji 30 urodzin przypominał jej o tej relacji, aby zawsze wiedziała, że może na mnie liczyć. Aż w końcu znalazłam – karykatura na prezent urodzinowy. To był rewelacyjny pomysł. Postanowiłam, że na tym zabawnym rysunku, na którym wyolbrzymione są różne cechy charakterystyczne, pojawimy się obie. Zamówienie odpowiedniej karykatury wykonanej na podstawie zdjęcia odbyło się niezwykle szybko i sprawnie. Bardzo dużą zaletą takiego upominku jest to, że można dowolnie dobierać szczegóły, jakie mają się na nim pojawić. Dzięki czemu taki prezent może być bardzo spersonalizowany. Chciałam, żeby nasza karykatura przedstawiała nas na szczycie góry. Uwielbiamy górskie wycieczki i często jeździmy razem na takie wyprawy Poza tym wspólne wejście na szczyt miało być metaforą tego, że razem pokonamy wszelkie trudności. Uśmiech przyjaciółki po otwarciu prezentu był bezcenny, myślę, że to była dobra decyzja.

Karykatura jest doskonałym pomysłem na upominek, ponieważ pozwala na bardzo dużą dowolność, jeśli chodzi o modyfikowanie wyglądu rysunku. Można na nim przedstawić człowieka w wielu różnych sytuacjach oraz miejscach, dzięki czemu taki rysunek jest doskonale dopasowany do osoby, która go otrzyma. Z pewnością sprawi, że obdarowany się uśmiechnie.

About the author: Katarzyna Mikołowska