Kasa marki Posnet

Każda działalność gospodarcza jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Nawet w kwestii prowadzenia sprzedaży istnieje kilka modeli, które może łączyć jedna kasa fiskalna. Niemalże każda firma handlowa i usługowa musi ją posiadać.

Co oferują kasy mobilne?

posnet kasa mobilnaUrządzenie do rejestrowania sprzedaży jest jednym z najważniejszych w każdym sklepie, salonie czy punkcie usługowym. Dzięki kasie można w sprawny sposób prowadzić rejestr sprzedaży w dowolnym miejscu oraz rozliczać się z Urzędem Skarbowym. Na rynku znajdziemy przynajmniej kilkanaście firm produkujących takie urządzenia, z czego kilka jest naprawdę godnych polecenia. Jeżeli musimy je nabyć, to jednym z lepszych będzie Posnet kasa mobilna  dużą bazą danych, która sprawdzi się w punkcie stacjonarnych, mobilnym handlu czy w gabinetach fryzjerskich, kosmetycznych lub warsztatach samochodowych. Klasyczna kasa fiskalna wymaga stałego podłączenia do źródła zasilania, zatem nie można zmieniać jej miejsca. Natomiast mobilne modele mają wbudowane akumulatory, dzięki którym można na nich pracować w terenie. Mają kompaktowe rozmiary, są lekkie i praktyczne, dlatego sprawdzają się w restauracjach, wyspach sprzedażowych, food truckach czy u mobilnych kosmetyczek. Kasa posiada wyświetlacz LED, panel prosty w obsłudze, funkcję do łączenia się z siecią internetowa za pomocą Bluetooth lub WiFi, a także możliwość generowania wielu rodzajów raportów fiskalnych i niefiskalnych. Ponadto kasę można zintegrować z wagą, czytnikiem kodów czy terminalem.

Zaletą kas mobilnych są niewielkie gabaryty, dzięki którym idealnie się sprawdzają w gabinetach lekarskich, salonach usługowych czy małych punktach gastronomicznych. Modele marki Posnet cechują się niezawodnością, funkcjonalnością i przystępną ceną. 

About the author: Wiesław Hyż