Kolekcjonerskie nasiona marihuany

Każdy człowiek powinien posiadać jakieś pasje i zainteresowania. Świadczy to o jego inteligencji i sposobie spędzania czasu wolnego. Kolekcjonerstwo to ostatnio bardzo modne i wciągające zajęcie. Różnego rodzaju zbieracze często organizują się w różne zrzeszenia czy koła, spotykają się, urządzają wystawy czy też wymieniają się różnego rodzaju okazami.

Zakup polecanych nasion marihuany

nasiona marihuany feminizowane do kolekcjiW ostatnim czasie bardzo modne zwłaszcza wśród młodzieży stało się kolekcjonowanie nasion marihuany. Jest to o tyle nietypowe hobby, że nasiona marihuany czy też jej hodowla jest w naszym kraju surowo zabroniona i grozi poważnymi sankcjami prawnymi. Możemy jedynie zakupić nasiona marihuany feminizowane do kolekcji, oczywiście nie możemy ich hodować. Nasiona feminizowane są zmienione genetycznie w celu produkcji tylko roślin żeńskich. Mają zwiększoną zawartość składników aktywnych takich jak THC, CBD i CBN czyli narkotyzujących czy leczniczych. Nasiona możemy zakupić w sklepach stacjonarnych których kilka znajdziemy na terenie kraju. Możemy też za pomocą przeglądarki internetowej znaleźć odpowiednią ofertę i zakupić przez Internet. Jeśli chodzi o koszt zakupu to w zależności od miejsca waha się od kilkudziesięciu złotych do pięćdziesięciu za jedno nasionko. Oczywiście pomimo tego, że łatwo kiełkują i kwitną o każdej porze roku jeśli temperatura nie spada poniżej dziesięciu stopni Celsjusza nie możemy ich sadzić i w ten sposób rozmnażać . Jest to bowiem nielegalne.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego iż marihuana budzi wiele kontrowersji. Jedni uważają ją za cudowne lekarstwo, inni zaś za roślinę powodującą zagładę ludzkości. Ocena jej działania zależy od naszego sumienie i poglądów. Medycyna udowodniła niejednokrotnie lecznicze działanie marihuany przyjmowanej w odpowiednich dawkach i pod odpowiednim nadzorem.

About the author: Błażej Kotomski