Korzystne działanie lasera frakcyjnego

W gabinetach medycyny estetycznej wykorzystywane są różnego rodzaju urządzenia, które skutecznie pomagają pacjentom pozbyć się wielu niedoskonałości. Jednym z nich jest laser frakcyjny, który skutecznie leczy i redukuje blizny, poprawia jędrność i elastyczność skóry, a także pozbywa się rozszerzonych porów.

Zalety zabiegów z użyciem lasera frakcyjnego

laser frakcyjny ŁódźEfekty tego zabiegu są szybkie oraz zauważalne. Jest bezbolesny, skutecznie odmładza skórę, redukuje przebarwienia, wygładza zmarszczki i likwiduje bruzdy. Doświadczeni specjaliści korzystają z urządzenia, jakim jest laser frakcyjny Łódź to miasto, gdzie klienci mogą zdecydować się na ten zabieg, by poradzić sobie z różnymi niedoskonałościami urody. Wykorzystuje zjawisko fototermolizy. Laser frakcyjny emituje energię o odpowiedniej długości fal. Dzięki temu podgrzana zostaje woda w tkankach, a wydzielane przez nią ciepło jest przyczyną mikrouszkodzeń. Stymulują one skórę do regeneracji. Wysokiej jakości sprzęt, a także duże doświadczenie specjalistów sprawiają, że metoda frakcyjnej fototermolizy charakteryzuje się krótkim czasem rekonwalescencji, brakiem objawów ubocznych. Zabiegi z użyciem lasera są wyjątkowo efektywne, powodują mikroskopijne uszkodzenia, które znacznie poprawiają kondycję skóry. Stosuje się je w terapii zmarszczek, blizn potrądzikowych, zmian barwnikowych i rozstępów. Selektywna fototermoliza opiera się na ogrzaniu pojedynczych chromoforów. Wykorzystuje się do tego odpowiednio dobraną długość fal. Energia zostaje przekształcona w energię termiczną, uszkadza fragment obszaru docelowego.

Z zabiegów oferowanych w gabinetach medycyny estetycznej korzysta wiele osób, które chcą w sposób szybki pozbyć się wielu defektów urody. W dobrych miejscach wykorzystywany jest laser frakcyjny, który poprawia stan skóry, pozbywa się biorą niedoskonałości. Komórki skóry, które podane są działaniu lasera, tworzą nowe struktury kolagenu, w efekcie czego skutecznie usuwają blizny potrądzikowe, zmiany skórne oraz piegi.

About the author: Łukasz