Krówki ślubne jako prezent dla gości

Ślub to bardzo ważny dzień dla każdej pary młodej. Chcemy, żeby zorganizowana z tego tytułu impreza rodzinna była pozytywnie przez wszystkich zapamiętana. Przybyłym na wesele gościom zwykło się dziękować za wspólnie spędzony czas, przygotowując dla każdego drobny upominek.

Drobny upominek w postaci krówki ślubnej

pyszne krówki ślubneOrganizacja wesela to nie lada wyzwanie dla każdej młodej pary. Chcemy bowiem, aby na przygotowanej imprezie wszyscy świetnie się bawili, a wspomnienia tej nocy na długo pozostały w pamięci, wzbudzając same pozytywne emocje. Doskonałym sposobem, aby okazać wdzięczność przybyłym gościom za wspólnie spędzony czas jest przygotowanie drobnego upominku. W tej roli doskonale sprawdzą się pyszne krówki ślubne, wyróżniające się oryginalnym, specjalnie przygotowanym na tę okazję nadrukiem na opakowaniu. Mogą to być imiona nowożeńców i podobizny ich wizerunków, opatrzone datą zawarcia związku małżeńskiego, ale dla wielbicieli minimalizmu można pozostać przy delikatnym wzorze i nadruku w postaci inicjałów. Niezwykle istotny jest tutaj również sposób zapakowania. Jeśli planujemy krówki porozdzielać dla każdego z gości z osobna, wówczas doskonałym pomysłem będzie zapakowanie ich w muślinowy woreczek, przewiązany wstążeczką w kolorze pasującym do wystroju całej sali ślubnej. Taki pakunek możemy umieścić w zastawie, znajdującej się na weselnych stołach, aby przybyli goście zaczęli świętowanie w jeszcze bardziej pozytywnych nastrojach.

Organizując wesele, chcemy aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a przygotowane przyjęcie zostało zapamiętane przez świętujących z nami gości na bardzo długi czas. Ostatnio bardzo często stosowanym rozwiązaniem są drobne podarunki od pary młodej dla gości, które mają za zadanie podkreślić wdzięczność za wspólnie spędzony czas i wspaniałą zabawę.

About the author: Michał Gąbka