Nagrania głosu, nagrania muzyki

Posiadam bardzo przyjemny tembr głosu, w związku z czym zajmuję się muzyką oraz recytacją tekstów. Kiedyś tworzyłam głównie we własnym domu, jednak od czasu gdy moja popularność wzrosła, zdecydowałam się na bardziej profesjonalne rozwiązania. Od jakiegoś czasu wszystkie nagrania mają miejsce w profesjonalnym studiu nagraniowym, dzięki czemu ich jakość jest naprawdę wspaniała.

Każdy może zdecydować się na sesję nagraniową

sesje nagranioweStudio, które znajduje się w mojej okolicy oferuje profesjonalne sesje nagraniowe, praktycznie dla każdego. W studiu tym można nagrać zarówno krótkie demo, które jest bardzo popularne wśród zespołów, które dopiero rozpoczynają swoją karierę, jak i zrealizować pełny album muzyczny. Sesje nagraniowe są dostępne zarówno dla solistów, jak i zespołów czy kapel. W studiu nagrywane są również popisy oratorskie oraz recytacje, jeżeli oczywiście zachodzi taka potrzeba. Wszystkie nagrania są nagraniami najwyższej jakości, dzięki czemu można tam przygotowywać zarówno próbki twórczości, które mają stać się naszą wizytówką w różnego rodzaju wytwórniach muzycznych, jak i wersje albumów muzycznych, które zostaną przeznaczone do sprzedaży. Ja ostatnio zdecydowałam się na nagranie albumu z recytowanymi wierszykami dla dzieci, który został przygotowany w spaniały sposób, dzięki czemu odniósł sukces. Ostatnio uczestniczę w sesjach nagraniowych wraz z lokalną kapelą góralską, co również daje fenomenalne efekty.

Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć studio nagraniowe, w którym można nagrać praktycznie wszystko. Na odpowiednie sesje nagraniowe mogą zdecydować się kapele, soliści a nawet osoby recytujące teksty. W każdym wypadku nagranie cechuje się bardzo wysoką jakością i czystym brzmieniem, w związku z czym studio jest zdecydowanie godne polecenia.

About the author: Kamila Zastała