Najlepsza firma przyczepek rowerowych

Rodzice, którzy decydują się na podjęcie aktywności fizycznej ze swoim dzieckiem, najczęściej decydują się na zakup odpowiedniej przyczepki rowerowej, ponieważ pełni ona kilka funkcji jednocześnie. Wystarczy tylko wybrać optymalny model i można ruszać w trasę. 

Co posiadają przyczepki rowerowe? 

stabilna przyczepka rowerowa qeridoo sportex 1Udając się do sklepu rowerowego, lub specjalnego punktu, gdzie sprzedawane są sprzęty rowerowe dla dzieci i ich rodziców, znajdziemy sporo modeli różnych firm. Jednak najlepsza jest stabilna przyczepka rowerowa Qeridoo Sportex 1, która spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Z tej marki dostępne są do wyboru modele przeznaczone dla jednego, lub dwójki dzieci. Cała konstrukcja jest wykonana z lekkiego stopu aluminium, który jest dodatkowo wzmocniony w newralgicznych miejscach. Poszycie przyczepki stanowi nieprzemakalny materiał, który po obu stronach posiada duże okna, zapewniające dzieciom doskonałą widoczność w trakcie jazdy. W celu dopasowania przyczepki rowerowej do swojego wzrostu, uchwyt do prowadzenia ma funkcję regulacji wysokości i długości, więc dla każdego jej użytkowanie będzie komfortowe. Tylne koła mają zamontowane nowoczesne amortyzatory sprężynowo – piórkowe, dzięki którym jazda nawet po nierównej nawierzchni jest mało odczuwalna. Dla bezpieczeństwa jazdy, przyczepka Qeridoo Sportex 1 posiada mocne hamulce tarczowe, które maksymalnie skracają drogę hamowania. Jazda takim modelem przyczepki jest bardzo prosta, ponieważ jest ona lekka i zwrotna, a do tego praktyczna. 

Przeciętna cena przyczepki rowerowej Qeridoo to koszt rzędu tysiąc trzystu złotych. Natomiast za najnowszy model Sportex 1 trzeba zapłacić kwotę od tysiąc pięćset do nawet dwóch tysięcy złotych, w zależności od jej wyposażenia i zamontowanych dodatków.

About the author: Robert Sobczak