naprawa żurawi

Naprawa żurawi i zakupy w hurtowni

Nasza hurtownia dostarcza dobry sprzęt. Generalnie współpracują z nami firmy, które budują bloki, domki lub naprawiają drogi a także różne magazyny. Nasza hurtownia zamawia sprzęty najwyższej jakości od zagranicznego producenta.

Naprawa żurawi – szybka i kompleksowa

naprawa żurawiProducent jest bardzo znany na całym świecie. Jego sprzęty są najwyższej marki. Może i trzeba za nie zapłacić więcej ale dają pewność, że spełniają najwyższe normy. Producent gwarantuje dziesięcioletni okres gwarancyjny. Naprawa urządzeń odbywa się poprzez zarejestrowanie zgłoszenia na stronie internetowej naszej hurtowni bądź poprzez kontakt telefoniczny z nami. Naprawa urządzeń transportu bliskiego jest zagwarantowana umową. Nie trzeba się martwic gdy coś nagle przestaje działać. Specjalista przyjeżdża do klienta w jak najkrótszym czasie żeby usunąć usterkę. Naprawa hds odbywa się na miejscu u klienta. Specjaliści zabierają niezbędny sprzęt i ewentualne części na wymianę. Szybka naprawa żurawi również odbywa się na miejscu. Wiemy, że dla klientów każda godzina przestoju jest nie na rękę dlatego staramy się aby nasi specjaliści naprawiali sprzęty jak najszybciej. Konserwacja żurawi przeprowadzana jest przez specjalistów raz w roku. Specjalista sprawdza wszystkie części które psuja się najczęściej. Na miejscu gwarantuje ich wymianę bądź naprawę. Na miejscu tez je smaruje żeby dobrze działały. Konserwacja suwnic przeprowadzana jest u klienta raz na dwa lata. Nie ma potrzeby żeby częściej je specjalista oglądał chyba, że firma zgłasza do nas że suwnica nie działa poprawnie. Nasza hurtownia ma bardzo wiele klientów.

Specjaliści którzy są przez nas zatrudniani do naprawy i konserwacji sprzętów mają wysokie kwalifikacje. Firma często wysyła ich na szkolenia, żeby byli na czasie z nowoczesnymi technologiami.

About the author: Robert Sobczak