Naszywki jako pomysł na prezent

Moja koleżanka miała niedawni urodziny, a ja miałam duży problem z tym, co mogę jej dać na prezent. Zazwyczaj dawałyśmy sobie jakieś drobiazgi, na przykład kalendarze, ramki na zdjęcia, czy torbę na zakupy. Myślałam, że mój limit pomysłów się już wyczerpał, jednak w ostatniej chwili natrafiłam na ciekawą stronę z inspiracjami.

Naszywki na indywidualne zamówienie

wysokiej jakości naszywki haftowaneCzytałam ciekawy artykuł odnośnie ozdabiania odzieży i akcesoriów i tam zobaczyłam naszywki. Mają różne wielkości i kształty, można je łatwo przymocować, nawet jak ktoś nie ma zdolności krawieckich. W sprzedaży znajdują się gotowe naszywki, jak i można takowe zamówić. Znalazłam niedaleko siebie firmę, która wykonuje wysokiej jakości naszywki haftowane. Wystarczy wybrać kształt, kolory i podać napis lub przesłać grafikę jaka ma być na naszywce. Ja wybrałam trzy wzory. Pierwszy na małą naszywkę to były gerbery, ulubione kwiaty Katarzyny. Na drugiej widniała sentencja o przyjaźni, a na trzeciej było logo jej ulubionego zespołu. Taki zestaw wydawał mi się najlepszy. Naszywki zamówiłam w poniedziałek, a już we wtorek były gotowe do odbioru. Wyglądały rewelacyjnie, dokładnie tak jak chciałam! W dodatku nie kosztowały wiele, czego się bardzo bałam. Zapakowałam je w ozdobny papier i przewiązałam wstążeczką. Katarzyna w ogóle się nie spodziewała, że dostanie taki prezent. Była z niego jednak bardzo zadowolona. Od razu wzięła swoją ulubioną torbę i przykładała naszywki planując gdzie je przyszyje. Cieszyłam się, że prezent trafił w jej gust.

Zdecydowanie naszywki haftowane to świetny pomysł na prezent na różne okazje. Można je dać nie tylko na urodziny, ale także na imieniny, czy święta. Sprawdzą się także dla dzieci, jeśli dobierze się tylko odpowiedni wzór. Warto pamiętać o takiej możliwości.

About the author: Karolina