Niedrogie stoły z meblarskiego sklepu internetowego

Remontuję jadalnię, bo miałam już dosyć komunistycznego stylu, w jakim byłą urządzona. Bardzo podoba mi się styl skandynawski, ponieważ urzeka swoją prostotą i naturalnością. Uwielbiam wszelkie odcienie szarości, bieli i czerni. Planuję kupić duży, rozkładany, dębowy stół, który będzie pasował do mojego wnętra. Niedawno kupiłam cztery szare krzesła z wygodna tapicerką, bo były w promocyjnej cenie.

Szeroki wybór drewnianych stołów w stylu skandynawskim

rozkładany stół w stylu skandynawskimWejdę zaraz na stronę internetową znanego sklepu meblarskiego i przejrzę dostępna ofertę. Jeśli chodzi o styl skandynawski, to sklep ma bardzo bogatą ofertę rożnych stołów i krzeseł. Do moich szarych krzeseł na pewno doskonale będzie pasować duży stół, bez żadnych zbędnych ozdób, bardzo prosty i klasyczny. Jeśli chodzi o cenę drewnianych stołów to oscylują one w granicach tysiąca złotych. Szczególnie przypadł mi do gustu rozkładany stół w stylu skandynawskim, który kosztuje dziewięćset pięćdziesiąt złotych i ma dwuletnią gwarancję. Stół ten jest kwadratowy, ale ma zaokrąglone kanty, co świetnym rozwiązaniem, gdy w domu są małe dzieci. Mogę kupić ten stół na raty albo zapłacić gotówka. Ja wybiorę ten pierwszy wariant, bo aktualnie mnie nie stać, żeby wyłożyć od razu taką kwotę. Jeszcze dziś złożę zamówienie, bo boję się, że tego modelu może niedługo braknąć w magazynie.

Złożyłam zamówienie, z którego jestem bardzo zadowolona. Dostawa do domu jest darmowa, co mnie ucieszyło, bo to dodatkowa oszczędność. Za stół zapłacę w czterech ratach, po dwieście pięćdziesiąt złotych. Za dwa dni stół powinien dotrzeć do mojego domu. Nie mogę się już doczekać, kiedy będę mogła usiąść do stołu wraz z rodziną i zjeść wspólny posiłek. Stół jest na tyle duży, że będzie się nadawał nawet na większe uroczystości.

About the author: Tamara Arciuch