Nowoczesne stojaki do mojego butiku

Od zawsze lubiłam modę ale nie spodziewałam się, że w przyszłości będę zajmować się tym profesjonalnie. Tymczasem pół roku temu otworzyłam swój własny butik, w którym sprzedaję ubrania, które sama projektuję i czasami też szyję. Urządzenie mojego butiku zajęło mi dużo czasu ale był to naprawdę przyjemny czas.

Dzięki metalowym stojakom mój sklep wygląda nowocześnie

stojaki metaloweChciałam żeby mój sklep z ubraniami wyglądał nowocześnie i wystrój był interesujący. Kiedy odwiedzam różne sklepy zawsze podoba mi się jeżeli w sklepie są stojaki metalowe, które moim zdanie są właśnie nowoczesnym elementem wyposażenia sklepu. Dlatego też i w swoim sklepie zdecydowałam się na meble w takim stylu. Moje projekty są raczej młodzieżowe i dizajnerskie, a więc i meble tego typu pasują do tego jak wyglądają moje ubrania. Gdybym postawiła na bardzo jasne, urocze wnętrze sklepu to kłóciłoby się ono z tym co można w moim sklepie kupić, a więc mogłoby to dezorientować moich klientów. Stojaki metalowe zamawiałam przez Internet. Wybrałam ich bardzo dużo, w różnych rozmiarach, tak by wyglądało to bardziej interesująco. Kupiłam też metalowe regały, które często używane są np. w magazynach. Razem ze stojakami tworzą one bardzo industrialne wnętrze, które mimo tego jest dość przytulne. Dużo zainwestowałam też w fajne dodatki – modernistyczne obrazki na ścianach, ciekawe fototapety na ścianach i kolorowe oświetlenie.

Jestem naprawdę zadowolona z tego jak wygląda, ale przede wszystkim jak funkcjonuje mój butik. Nie narzekam na brak klientów i to cieszy mnie najbardziej. Nigdy chyba jeszcze nie byłam tak szczęśliwa, bo mogę się spełniać w tym co kocham. Tę całą metalową stylistkę w sklepie podkreśliłam również metalowym kwietnikiem, który prezentuje się po prostu świetnie.

About the author: Paulina Szymańska