Opaska sportowa od firmy xiaomi

Obecnie do normalnego trybu życia dołączamy coraz to więcej sportu. Jest to skutek tego, że sport wraca do mody i coraz więcej ludzi zaczyna trenować na siłowni, biegać lub nawet robić długie spacery. Jednak oprócz sportu bardzo popularne stały się zegarki sportowe, które posiadają wiele funkcji, takich jak między innymi liczenie kroków.

Sportowe opaski od xiaomi

opaski sportowe xiaomi mi band 5Firma xiaomi wypuściła już kilka modeli zegarków. Najnowsze są opaski sportowe xiaomi mi band 5, który na rynek w Polsce trafił 20 lipca. Opaska posiada różne funkcje takie jak liczenie korków, mierzenie tętna, sprawdzanie pogody oraz powiadomień. Wszystko kierowane jest przez specjalna aplikacje mobilną, którą wystarczy pobrać na telefon i połączyć się z opaską. Jednak jest to opaska sportowa, dlatego nie może tam zabraknąć funkcji, którą dostosowuje opaskę do różnych sportów. Możemy znaleźć tam takie sporty jak bieganie, jazdę rowerem, spacer, trening na siłowni oraz wiele innych. Opaski xiaomi mi band 5 możemy kupić w sklepach z urządzeniami elektronicznymi oraz w sklepach internetowych. Cena takiego zegarka sportowego waha się w granicach od stu do stu pięćdziesięciu złotych. Kupując tą opaskę w sklepie internetowym musimy liczyć się z dodatkowa opłata za kuriera, która wynosi kilka złotych. Zegarki xiaomi stały się bardzo popularne już przy pierwszych modelach, dzięki dobremu wykonaniu oraz sprawności, ponieważ działają bez zarzutów.

Posiadając taką opaskę jesteśmy w stanie szybciej zmotywować się do treningów. Opaska posiada limit kroków, jaki chcemy uzyskać danego dnia, dzięki czemu posiadamy motywację do uzyskania postawionego sobie celu. Z taka motywacja dużo chętniej wyjdziemy z domu, aby trochę poruszać się na świeżym powietrzu. Wystarczy jedynie kupić taka opaskę.

About the author: dawidb