Plecak Herlitz najlepszy dla pierwszoklasisty

Co roku we wrześniu, do szkoły rusza nowa, pierwsza klasa pełna sześcio lub siedmioletnich dzieci. Są one szczególnie narażone na przeciążenia, wynikające z noszenia zbyt ciężkich tornistrów. Aby temu zapobiec, niektórzy rodzice zaczęli kupować plecaki, które można za sobą ciągnąc na kółkach.

Jak wyglądają plecaki Herlitz dla pierwszoklasistów?

plecak dla pierwszoklasisty herlitzWiadomo, że dzieci do trzeciej klasy, czyli do wieku dziewięciu lub dziesięciu lat, mają delikatne i jeszcze nie w pełni ukształtowane kości, dlatego też nie mogą być narażane na zbytnie obciążenia. Na swoich małych plecach mogą nosić jedynie ciężar do maksymalnie połowy ich wagi. Dlatego plecak dla pierwszoklasisty herlitz jest uszyty z lekkiego i miękkiego materiału, który nie uwiera dziecka w żadnym miejsc. Dzięki zastosowaniu specjalnej gąbki od wewnętrznej strony, zawartość plecaka nie będzie się małemu uczniowi wbijać w plecy. Plecaki mają różne rozmiary i kolory, po to aby każdy rodzić znalazł coś odpowiedniego dla swojej pociechy. Modele dla chłopców mają jedną dużą zewnętrzną kieszeń, oraz dwie, oddzielne w środku, które są zapinane na zamek. Plecaki Herlitz dla dziewczynek posiadają więcej kieszeni na zewnątrz, bo poza jedną, dużą z przodu, mają także po jednej, małej z boków. Środek wygląda tak samo jak w wersji dla chłopców. Plecaki dla pierwszoklasistów są lekkie i idealnie wyprofilowane, tak aby pasowały do ich małych plecków. Są dostępne w wielu kolorach, oraz posiadają nadruki z postaciami z bajem, które są akurat na topie i podobają się dzieciom.

Plecaki dla pierwszoklasistów to bardzo ważny element ich codziennego wyposażenia, bo poza przyborami do nauki i książkami, muszą pomieścić strój na lekcję wychowania fizycznego i buty na przebranie. Rodzice muszą pilnować, aby ich pociechy nie nosiły zbyt ciężkich tornistrów.

About the author: Kamila Zastała