Polecane etui na telefon

Wszystkie urządzenia elektroniczne nie są odporne na wstrząsy ani upadki z dużych wysokości, dlatego też trzeba się z nimi obchodzić z ostrożna. Najlepiej od samego początku mieć telefon włożony do specjalnego pokrowca, dedykowanego do danego modelu.

Z czego są wykonane pokrowce na telefon?

etui do telefonuW sklepach z akcesoriami do telefonów znajdziemy nie tylko słuchawki, ładowarki czy obudowy, ale także pokrowce, które zabezpieczają telefon przed uszkodzeniami. Warto go mieć od samego początku korzystania z telefonu, gdyż nie jest trudno o zarysowania, pęknięcia czy nawet uszkodzenia wyświetlacza. Ich naprawa może być naprawdę kosztowa, dlatego lepiej wydać kilkadziesiąt złotych na pokrowiec niż później kilkaset złotych na naprawę. Najlepsze etui do telefonu może być wykonane z metalu, tytanu czy specjalnego tworzywa i wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia. W sprzedaży znajdziemy oryginalne pokrowce, które są krojone na miarę oraz uniwersalne, które niekoniecznie są dobrze dopasowane. W przypadku telefonu, warto zabezpieczać nie tylko tył i brzegi, ale również wyświetlacz, gdyż jego uszkodzenia są najdroższe w naprawie. Tutaj najlepiej się sprawdzają pokrowce usztywniane ze skóry, które zabezpieczają urządzenie z każdej strony. Dobry pokrowiec powinien też idealnie przylegać do telefonu, aby się nie zsuwał i nie odstawał, gdyż nie będzie należycie chronić. Najdroższe są etui ze skóry lub tytanu, ze względu na materiał z jakiego są wykonane. Przeważnie trzeba za nie zapłacić około sto złotych.

Kupując nowy telefon, nie otrzymamy do niego dopasowanego etui, gdyż zabezpieczanie aparatu leży w gestii jego właściciela. Jeżeli chcemy się ochronić przed kosztowną naprawą lub nawet wymianą telefonu na nowy, to warto czym prędzej zakupić dobre etui.

About the author: rabartosz