Polecany materac Sleepmed

 

Większość osób przy wyborze materaca kieruje się przede wszystkim twardością podłoża, ponieważ bezpośrednio wpływa ono na jakość snu. Jednak coś raz wybrane nie musi nam odpowiadać przez kolejne kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.

Który model materaca najlepiej wybrać?

materac sleepmed supremeKiedy urządzamy sypialnie, to przeważnie wybieramy meble, które aktualnie są dostępne lub modne. Po kilku – kilkunastu latach mogą się nam znudzić lub nawet zniszczyć więc wymieniamy je na nowe, zupełnie inne. Jednak w przypadku materaca niewiele osób tak robi, bo przeważnie raz kupiony materac służy nam przez kilkanaście lat lub do momentu aż przestanie być zdatny do użytku. Jeżeli dziś nam odpowiada twardy materac, to za dziesięć lat również musi, a przecież wcale tak nie musi być. Wybierając materac Sleepmed supreme możemy w dowolnej chwili zmienić miękki na twardy, twardy na średnio – twardy czy na miękki. Zapewne większość się zastanawia jak to możliwe, ale firma Sleepmed to umożliwiła klientom. Materace posiadają innowacyjny system ruchomego materaca piankowego, który podzielony jest na kilka części, pozwalające na dowolnie zmienianie ich miejsc lub nawet całkowite wyjęcie. Dzięki temu optymalnie dopasujemy jego twardość do naszych preferencji i oczekiwań. Model supreme posiada jako jedyny najgrubszą warstwę pianki, która zapewnia perfekcyjną amortyzację i doskonałe podparcie w każdym miejscu. Ciekawą propozycją są materace w wersji hybrydowej, które łączą w sobie klasyczne sprężyny kieszeniowe i piankę termoelastyczną.

Firma Sleepmed jako jedyna wypuściła na rynek modele z regulacją twardości podłoża  w ten sposób zrewolucjonizowała podejście do materacy. Już nie musimy się decydować w momencie zakupu jaki potrzebujemy model, bo sami go dopasujemy w domu.

 

About the author: Ewelina Lisiczka