Poszukiwanie sukienki na wesele

 

Wczoraj zostałam zaproszona na ślub koleżanki z pracy. Byłam zaskoczona, ponieważ nie sądziłam, że zostanę zaproszona. Dzięki temu zapytałam Mikołaja, czy chciałby mi towarzyszyć. Chciałam, żeby mnie w końcu zauważył, a nie traktował tylko i wyłącznie jak przyjaciółkę. Dlatego doskonale wiedziałam, że musiałam znaleźć idealną kreację.

Jaką sukienkę wybrałam na wesele?

sukienki duże rozmiary na weseleW ciągu ostatnich lat rozchorowałam się i przez przyjmowane leki przybrałam na wadze. Dużo czasu zajęło mi, abym zaakceptowała to. Jednak kiedy to zrobiłam, poczułam się wolna i pewniejsza siebie. Zaczęłam szukać sukienki duże rozmiary na wesele. Zależało mi na tym, żeby sukienka ukryła szerokie uda, ale z drugiej strony pokazała moje długie nogi. Znalezienie sukienki szczególnie w większych rozmiarach to problem. Żeby coś pasowało, leżało, jak ulał i było piękne. Kiedyś zupełnie przypadkiem udało mi się znaleźć sklep, w którym nie czułam się źle. Wszystkie sukienki na wesele były cudowne! Nie wiedziałam, którą wybrać. Ostatecznie wybrałam dwie. Jedna było w kolorze malinowym, do samej ziemi. Idealnie zakrywała moje szerokie ramiona i uda, ale za to miała mocne wycięcie na plecach. Z kolei druga była znacznie skromniejsza, ale góra była obłożona koronką, a dół był z kolei rozkloszowany. Urzekł mnie jej krój oraz butelkowy kolor. Poprosiłam swoją najlepszą przyjaciółkę, Katarzynę, żeby pomogła mi zdecydować, w której wyglądałam lepiej. Na ślub koleżanki wybrałam suknię w kolorze zielonym, butelkowym i muszę przyznać, że dokonałam słusznego wyboru. Może Mikołaj nie został moim chłopakiem, ale otrzymałam kilka numerów telefonu.

Jaki jest z tego morał? Sukienka musi być dobrze dopasowana do naszej sylwetki. Wtedy czujemy się dopiero kobieco i komfortowo. Odpowiednia sukienka to połowa sukcesu. Druga połowa to musimy czuć się komfortowo w swoim ciele, bez tego nie zajdziemy daleko. W każdym razie moim zdaniem powinno być więcej sklepów z odzieżą w dużych rozmiarach.

 

About the author: Sebastian