spadki

Praca do szkoły i spadki

Jestem Karolina. Moja siostra pracuje w dużej korporacji. Zawsze była dobra w szkole. Miała dobre stopnie. Mieszkamy z rodzicami w miejscowości Kraków. Siostra studiowała w miejscowości Warszawa. Kiedyś mnie do siebie zaprosiła i dzięki niej mogłam pozwiedzać sobie to miasto.

Spadki są jej ulubioną dziedziną

spadkiBardzo mi się podobały zabytki ale byłam przerażona korkami i tłumem ludzi. Kraków mi bardziej odpowiada, jest bardziej przytulnym miastem. Teraz jestem ponownie u siostry bo kupiła sobie nowe mieszkanie i zaprosiła nas w rodzicami. Siostra studiowała prawo. Prawo pracy ma w małym palcu. Zawsze lubiła się uczyć i nie miała problemu z żadnymi artykułami, kodeksami. Wszystko chłonęła. Jej domeną i ulubiona dziedziną są spadki. Jest w tym naprawdę dobra. Wczoraj wygrała bardzo trudną sprawę. Mamy kolejny powód do świętowania. Ja jestem w liceum i muszę napisać pracę na temat zakładanie spółek. Wiedziałam, że siostra będzie mogła mi w tym pomóc. Ona ma wiedzę na ten temat. Rejestracja spółki wymaga znajomości przepisów. Trzeba przestrzegać wszystkich formalności. Umowa musi zawierać podpisy odpowiednich stron. Obsługa prawna firm powinna być prowadzona profesjonalnie. Siostra doradziła mi w jakich książkach szukać informacji na temat rejestracji spółek. Podała mi kilka ciekawych stron internetowych i artykułów w magazynach branżowych. Dzięki tym informacjom raz dwa napisałam pracę gdy wróciliśmy do domu. Chciałabym kiedyś prowadzić takie poważne sprawy z klientami. Rejestracja spółek jest bardzo interesująca. Bardzo dobrze pisało mi się prace na zaliczenie. Zakładanie spółek jest poważna sprawą.

Żeby się tym zajmować w przyszłości trzeba mieć spora wiedzę. Kto wie może pójdę w ślady mojej siostry. Siostra Ala zawsze mnie namawiała na studia w Warszawie. Jeśli chodzi o zagadnienia prawne, polecam stronę http://jaworska-kancelaria.pl.

About the author: Weronika Rakowska