dmuchane atrakcje

Przygotowuję bal przebierańców i zamawiam dmuchane atrakcje

Pracuję w szkole. Przygotowuję bal przebierańców dla dzieci. Właśnie drukuję dla rodziców informację co należy dzieciom przygotować na bal. Bal będzie odbywał się w piątek po lekcjach. Zaczyna się o godzinie piętnastej.

Dmuchane atrakcje są popularne

dmuchane atrakcjeRodzice są mile widziani. Proszę ich o przygotowanie poczęstunku. Mile widziane są ciasta, suche przekąski a także napoje. Można je zakupić we własnym zakresie lub zrobić zrzutkę i wtedy ja kurpie odpowiednie rzeczy. Do balu zostało dwa tygodnie rodzice teraz mają czas żeby się określić. Organizacja imprez dla dzieci to mój pasja. Cieszyłam się jak udało mi się zatrudnić w szkole i dowiedziała się, że do moich obowiązków będą należały takie rzeczy. Atrakcje na imprezy dla dzieci nie muszą być drogie. Dzieci lubią jak ktoś poświęca im czas. Lubią jak ktoś robi coś dla nich. Lubią przy tym także pomagać. Zdecydowaliśmy że dzieci na godzinie wychowawczej przygotuje ozdoby. Nauczyciele tymi ozdobami będą dekorować salę gimnastyczną na której ma odbyć się bal. Atrakcje w plenerze dla dzieci niestety nie będą wykorzystane. Mamy styczeń i jest bardzo zimno. Atrakcje w plenerze dla dzieci zostaną wykorzystane na koniec roku szkolnego. Mam plan żeby zorganizować piknik dla dzieci i ich rodziców. Atrakcje na pikniki już mamy przetestowane. Rok temu piknik z rodzicami cieszył się dużym zainteresowaniem. Przyszło bardzo dużo osób. Już się bałam że nie starczy dla wszystkich koców ale na szczęście wszystko było dobrze. Rok temu zamówiłam bezpieczne dmuchane atrakcje dla dzieci, które były maksymalnie przez dzieci wykorzystane.

Liczę, że w tym roku rodzice również dopiszą i zabawa będzie także ciekawa. Bal już jutro. Rodzice złożyli się po piec złotych. Idę właśnie na zakupy. Jutro muszę wszystko zawieźć do szkoły i porozkładać na talerze.

About the author: Kamila Zastała