Skrzynia biegów w świętokrzyskim

Kilka lat temu będzie to pewnie mniej więcej siedem do ośmiu lat temu postanowiłam zakupić nowy samochód. Nie był to byle jaki samochód, a bardzo zabytkowy model, który jest rzadki. Teraz czekam mnie naprawa mojego samochodu. Dokładniej mówiąc chodzi tutaj o skrzynię biegów.

Gdzie w województwie świętokrzyskim naprawić skrzynię biegów?

skrzynie biegów świętokrzyskieMuszę naprawić skrzynię biegów w swoim samochodzie. Szczerze mówiąc nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać. Wiem tylko, że nie jest to łatwa naprawa i może być dość kosztowana. Żeby znaleźć dobry punkt naprawy samochodów, ponieważ nie posiadam swojego mechanika, który zawsze naprawiałby mój samochód postanowiłam, że wpiszę w największą, a zarazem najlepiej mi znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – skrzynie biegów świętokrzyskie. Wpisałam Świętokrzyski, ponieważ mieszkam w tym właśnie województwie, a dokładniej w takim mieście jak Jędrzejów. Okazało się, że w okolicach i to całkiem bliskich mojego miejsca zamieszkania funkcjonuje kilka zakładów specjalizujących się w naprawach samochodów. Szukałam jednak konkretnie takie miejsca, gdzie zostanie naprawiona skrzynia biegów. Musiałam zadzwonić do każdego znalezionego przeze mnie miejsca i zapytać, czy mechanicy zajmują się tam naprawą zabytkowych samochodów i czy będą w stanie zająć się także skrzynią biegową. Okazało się, że wszyscy chcieli się podjąć takie zadania.

Musiałam dokładnie sprawdzić, jakie są ceny, za taką usługę jak naprawa skrzyni biegowej w samochodzie zabytkowym na terenie województwa świętokrzyskiego. Okazało się, że ceny są dość zróżnicowane. Na początku nie wiedziałam, którego mechanika wybrać. Jednak udało mi się znaleźć  forum gdzie ludzi dzieli się swoimi opiniami na tematy mechaników i wybrałam najlepszego.

About the author: Krzysztof Bąk