perforacja blachy

Strona internetowa dla nowej hurtowni od perforacji blachy

Hurtownia w naszym mieście poprosiła mnie o wykonanie strony internetowej z jej produktami. Takie zadania są bardzo proste, głównie dlatego, że mają produkty budowlane, między innymi siatki cięto ciągnione, wiadra, gwoździe, albo jest bardzo popularna blacha perforowana czarna.

Perforacja blachy na tło strony

perforacja blachyTe wszystkie produkty są proste do napisania na stronie internetowej, zdjęcia od razu dostałem więc było to proste jak spotkanie się z dziewczyną na drugiej randce. Sprawdziłem tylko czy jak siatka cięto ciągniona będzie służyła jako tło strony, spodoba się to właścicielowi hurtowni, jednak coś kręcił nosem. Powiedział,że raczej ta blacha perforowana czarna i dokładna perforacja blachy będzie lepiej wyglądała jako tło dla strony, bo wygląda solidniej. Ok, klient nasz pan i tak dalej. Zrobiłem jak chciał. Blacha perforowana czarna była tłem strony i wszystko gra. Siatki cięto ciągnione wrzuciłem do działu w którym też umieściłem siatki druciane, co nie do końca spodobało się hurtownikowi. Powiedział, że siatka druciana zdecydowanie się różni i nie powinienem wszystkiego wrzucać do jednego worka. W każdym razie, zrobiłem jak sobie życzył. Siatki cięto ciągnione w jednym segmencie, a później siatki druciane w drugim. Generalnie wydawało się, że projekt jest na tydzień i kaska wpłynie, ale okazało się, że bardzo szczegółowy był mój zleceniodawca i musiałem się trochę z tym babrać. W każdym razie ja jestem profesjonalistą i sobie ze wszystkim poradziłem. Gdy już miałem stronę skończoną i wszystkie siatki cięto ciągnione były wrzucone w odpowiednie miejsce, gdzie każde siatki druciane były umieszczone w odpowiednich segmentach już chciałem oddać stronę, gdy zaszła poprawka.

Okazało się,że perforacja blachy jest już nieaktualna i powinienem był usunąć ją z listy. No to już usunąłem je od razu.

About the author: Kamila Zastała