dj na wesele

Student szuka pracy jako dj

W tym roku skończyłem studia na akademii muzycznej i przeniosłem się do rodzinnego miasta, jakim jest Gdańsk. Uwielbiam trójmiasto i chcę tutaj zostać na stałe. Zaraz po powrocie do Gdańska zabrałem się za poszukiwanie pracy.

Dj poszukiwany w restauracji

dj na weseleNie interesowała mnie żadna praca biurowa, ponieważ chciałem wykonywać zawód, który ma coś wspólnego z muzyką, którą tak kocham. Przejrzałem oferty pracy i zauważyłem, że do jednego z Gdańskich klubów poszukiwany jest dj na weekendy. Byłaby to praca dodatkowa, ale pomysł mi się spodobał. Od razu wysłałem tam swoje zgłoszenie. Jeszcze w czasie studiów kupiłem sobie profesjonalny sprzęt, więc bez problemu mogę pracować jako dj. Uznałem, że skoro taka oferta się pojawiła, to poszukam w całym trójmieście jak wygląda sytuacja. Oczywiście okazało się, że tego typu ogłoszeń jest o wiele więcej. Na jednym z portali poszukiwany był dj na wesele do stałej współpracy z restauracją, która organizuje wesele. W grę wchodziły również inne imprezy okolicznościowe. Bardzo mnie zainteresowało, dlatego również tam wysłałem swoją aplikację. Sądzę, że jako dj na wesele świetnie się sprawdzę i mógłbym mieć taką pracę. Świetnie się znam na muzyce i mam dobry gust. Dobry dj taki właśnie powinien być. Miałem nadzieje, że będzie jakiś odzew i cierpliwie czekałem. Po tygodniu zadzwonił do mnie właściciel restauracji, która organizuje wesela i zaprosił mnie na rozmowę. Zapytał dlaczego chciałbym grać jako dj na wesele oraz czy posiadam doświadczenie.

Powiedziałem, że na studiach często organizowałem imprezy i występowałem jako dj, ale jeżeli chodzi o takie imprezy jak wesela, to jeszcze nie miałem okazji. Zaznaczyłem jednak, że znam standardy i na pewno doskonale sobie poradzę. Pokazałem na co mnie stać i facet mnie zatrudnił. Prawdziwywodzirej.pl – Trójmiasto.

About the author: Nikola Duda