Szczotki potrzebne do wykonywania pracy

Od kilku lat jestem dozorcą na terenie osiedla na którym mieszkam. Może nie jet to jakieś lukratywne zajęcie, ale na pewno dobrze płatne, a do tego niedaleko do domu. Pracę zaczynam wcześnie, ale również wcześnie kończę. W sumie same plusy. Najczęściej to czego potrzebuję do pracy to szczotki do zamiatania ulic. 

Dobre szczotki, które pomagają utrzymać ulicę w czystości

szczotki do zamiatania ulicOstatnimi czasy spółdzielnia zaczęła oszczędzać na szczotkach. Pomimo tego, że szczotki do zamiatania ulic są bardzo często używane, a co za tym idzie szybko się zużywają, nie było chętnych na zakup nowych. Wiadomo szczotki po kilku dniach już nadają się do wyrzucenia z racji tego, że gubią włos. Stają się takie wylniałe i ciężko nimi cokolwiek zamieść. Oczywiście byłem w tej sprawie w spółdzielni i poprosiłem o wymianę. Otrzymałem odpowiedź, że szczotki do zamiatania ulic zostały zamówione tylko u innego producenta i aktualnie czekamy na dostawę. W takim razie postanowiłem cierpliwie zaczekać. Co się okazało Pani od spraw administracyjnych nie kłamała. Po tygodniu rzeczywiście otrzymaliśmy nowe szczotki. Piękne, z grubym włosiem, długie i zgrabne. Po kilku dniach stwierdziłem, że spółdzielnia rzeczywiście super się spisała. Nowe szczotki do zamiatania ulic, które otrzymaliśmy są świetne. Już tydzień zamiatam teren wokół bloku, a włosa ledwo co ubyło. Szczotki do zamiatanie ulic, których do tej pory używałem po tygodniu do niczego się nie nadawały. 

Czasami, jak widać na powyższym przykładzie, opłaca się czekać. Nowe szczotki okazały się dużo lepsze niż się spodziewałem. Spółdzielnia rzeczywiście zadbało o towar dobrej jakości. Moja praca dzięki nim idzie teraz dużo szybciej co jest ważne z racji tego, że w tym czasie mogę zająć się innymi rzeczami, dzięki którym na osiedlu panuje ład i porządek. 

About the author: Jan Dąb