Tablica organizacyjna w kuchni

Jeśli masz na głowie masę spraw i zdarzyło Ci się zapomnieć o wizycie u dentysty lub przeoczyć urodziny teściowej to koniecznie musisz pomyśleć o lepszej organizacji obowiązków. Dobrze sprawdza się w tym przypadku pojemna tablica magnetyczna zawieszona w kuchni.

Planowanie zadań na tablicy

tablice do kuchniNa takiej tablicy możesz rozplanować w tabeli nadchodzący tydzień lub miesiąc i zapisać wszystkie najważiejsze zadania do wykonania i terminy wizyt u lekarza, wywiadówek, zajęć pozalekcyjnych oraz daty urodzin i imienin najbliższych. Opanujesz dzięki temu najbliższe dni, a codziennie wieczorem będziesz mogła zaplanować kolejny dzień. Takie tablice do kuchni na których możesz dowolnie rozpisać ważne sprawy są teraz super modne więc bez trudu znajdziesz sklep oferujący je w dowolnym formacie i kształcie. A nawet, jeśli znajdziesz producenta, możliwe będzie zamówienie niestandardowego wymiaru tablicy magnetycznej. Dzięki temu dopasujesz ją do boku lodówki lub luki na ścianie. Możesz też wybierać pomiędzy tablicami magnetycznymi, które wypełnisz karteczkami przypinanymi na magnesy i notatkami robionymi za pomocą niezmywalnych markerów w czterech podstawowych kolorach (czarny, niebieski, zielony i czerwony) oraz tablicami korkowymi które będą wymagały pinezek do przytwierdzania notatek. Przyjemnym dodatkiem, dzięki któremu osłodzisz sobie wykonywanie zadań to magnesy o przeróżnych, fantazyjnych kształtach pasującymi do wystroju kuchni.

Mając do dyspozycji mnóstwo kolorowych rozwiązań nie zapomnij o najważniejszej idei tablicy do kuchni, którą jest stworzenie czytelnego organizera domowych obowiązków. Na pewno będziesz musiała wypracować i stworzyć system przypinania notatek pasujący do twoich potrzeb, jednak gdy już znajdziesz swój sposób, będziesz zadowolona.

About the author: Dominika Karpicka