Torba na Dzień Nauczyciela

 

Jako przewodnicząca klasy zorganizowałam spotkanie całej klasy w celu umówienia tego, co możemy dać naszej nauczycielce z okazji Dnia Nauczyciela. U nas była taka tradycja że właśnie wtedy dawało się jakieś fajne prezenty, a na zakończenie roku tylko kwiaty albo bombonierkę z podziękowaniami.

Duża torba ze skóry

torba dla nauczycielaLiczyłam na to, że razem wymyślimy coś, co spodoba się naszej wychowawczyni, a co też się jej przyda. Wcześniej dostała od nas wieczne pióro, czy ekskluzywny zestaw herbat z porcelanową filiżanką. Padły różne propozycje. Jedni chcieli dać voucher na zakupy, inni jakieś książki, czy karty podarunkowe. Mi najbardziej spodobała się opcja zakupu torby. Wychowawczyni nosiła zazwyczaj dwie, bo miała małą torbę na drobiazgi i drugą, bawełnianą, do której wrzucała dziennik czy inne rzeczy klasowe. Przydałaby się jej duża torba dla nauczyciela. Taka która spokojnie mieściłaby format A4, a jednocześnie miałaby małe przegródki na dokumenty czy na telefon komórkowy. Znaleźliśmy w Internecie firmę rzemieślniczą, która ręcznie wykonuje torby z najlepszych gatunków skóry. Torby dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, mają regulowane paski, a do tego mieściły się w naszym budżecie. Nasza pani lubi takie nietypowe dodatki, styl vintage, retro i podobne, więc mieliśmy nadzieję, że taka opcja będzie najlepsza. Dodatkowo firma oferowała, że może wytłoczyć na klapie torby jej inicjały i to bez żadnej dopłaty. Zatem torba będzie spersonalizowana.

Torba dotarła trzy dni przez Dniem Nauczyciela. Wyglądała bardzo ładnie, inicjały były widoczne. Naszej wychowawczyni też się podobała i teraz codziennie nosi ją do pracy i zrezygnowała z noszenia dwóch małych torebek na rzecz jednej dużej. Cieszyliśmy się, że zrobiliśmy jej udany prezent.

 

About the author: Dominika Karpicka