Torebki damskie typu kuferek

Modne kuferki, służące jako codzienne torebki, trafiły do sieci handlowych wprost ze światowych wybiegów. Co jakiś czas projektanci pokazywali w swoich kolekcjach oryginalne kuferki, towarzyszące strojom high fashion. Kuferek posiada specyficzny kształt ale nadaje się też do noszenia na ramieniu. Kuferki damskie wykonane sa najczęściej z naturalnej skóry.

Damski kuferek z naturalnej skóry

torebki damskie kuferkiKuferek na ramię idealnie pasuje na wieczorne wyjście. W kategorii torebki damskie kuferki zajmują popularną pozycję, jako modne, wieczorowe dodatki. Na codzienne wyjścia do pracy lub na zakupy, kuferek może służyć jako portmonetka i etui na telefon. Zwykle kuferki są mniejszych rozmiarów, niż standardowe, damskie kuferki. Są specjalnie wyprofilowane, często owalne, sztywne, przybierają oryginalne kształty. Kuferki dziewczęce i młodzieżowe zdobione są nadrukiem, np. dla dziewczynek produkowane są kuferki z postaciami z kreskówek. Damskie torebki mają wysoką jakość, duże, pojemne wnętrze, choć z zewnątrz mają niewielki kształt. Duży, elegancki, skórzany kuferek, lub raczej kufer, nadaje się tak samo na zakupy, jak na podróż. Damska torebka musi być przede wszystkim pojemna. Kuferek spełnia się w tej roli doskonale. Bez względu, czy będzie to mini torebka, czy duży kufer, wyróżnia go projekt i piękna, klasyczna linia. Cechą szczególną jest specyficzne usztywnienie torebki.

W sklepach możemy dostać kuferki z materiałów sztucznych, ekologicznych oraz ze skóry naturalnej. Sieciówki oferują zwykle syntetyki, o mniejszej trwałości niż prawdziwa skóra. Kuferki damskie świetnie urozmaicają wygląd każdej kobiety. Nadają się na zakupy – duże modele oraz na wieczorne wyjścia – kuferki na ramię. Torebka kuferek posiada wygodny zamek oraz regulowany pasek.

About the author: Krystian