W restauracji miałam dobrą wyciskarkę

 

O swoją restaurację dbałam od samego początku. Serwowałam tylko domowe obiady i goście zawsze byli najedzeni do syta. Zawsze też można było napić się dobrej kawy z ekspresu i zjeść ciasto. Codziennie podawane było inne ciasto dla urozmaicenia menu.

Świeże soki z wolnoobrotowej wyciskarki

dobra wyciskarka wolnoobrotowa huromOd niedawna rozważałam wprowadzenie do oferty świeżo wyciskanych soków, o które już nie raz pytali klienci. Do tego jednak potrzebna było jakaś naprawdę bardzo dobra wyciskarka wolnoobrotowa hurom, którą zamierzałam zakupić. Od niedawna w restauracji serwowane były również śniadania, do których taki sok idealnie pasował. Skontaktowałam się ze swoim dostawcą, u którego zamówiłam ekspres do kawy. Nie miał w swojej ofercie tej konkretnej wyciskarki, ale dał mi namiar na sprzedawcę, który dysponował takimi wyciskarkami. Pojechałam do niego osobiście, bo było to niedaleko. Restaurację zostawiłam w rękach męża i wiedziałam, że poradzi sobie bez problemu podczas mojej nieobecności. Na miejscu wskazałam wyciskarkę, która mnie interesowała. Zanim ją kopiłam to sprzedawca zaprezentował mi ten produkt. Napiłam się świeżo wyciśniętego na moich oczach soku, który był pyszny. Obsługa urządzenia była banalnie prosta podobnie, jak utrzymanie go w czystości. Z nowiutką wyciskarką wróciłam do restauracji a po drodze zamówiłam jeszcze kosze owoców. Wywiesiłam na drzwiach informację, że restauracja oferuje soki świeżo wyciskane. Z urządzenia byłam bardzo zadowolona, bo było doskonałe i bardzo wytrzymałe.

Sama codziennie piłam szklankę świeżo wyciśniętego soku i o wiele lepiej się czułam. Miałam dzięki temu mnóstwo energii na cały dzień i nie czułam zmęczenia tak jak kiedyś. Klienci również byli zadowoleni i regularnie zamawiali u nas soki w różnych smakach.

 

About the author: Kamila Zastała