Wieczór kawalerski spędzany w nietypowy sposób

Najczęściej jest tak, że to znajomi pana młodego organizują wieczór kawalerski. Wiele zależy tutaj od ich pomysłowości. Aktualnie taki wieczór niekoniecznie musi być tylko wyjściem do baru czy klubu nocnego. Tym bardziej, że nie każdy lubi takie formy rozrywki.

Paintball i inne pomysły na wieczór kawalerski

wieczory kawalerskie w LodziW związku z tym firmy zajmujące się organizacją wieczorów kawalerskich mają naprawdę sporo do zaoferowania. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, dzień może rozpocząć się od paintballa. Jest to prawdziwie męska zabawa, która wcale nie jest kosztowna – szczególnie jeśli w grze będzie uczestniczyć kilkanaście osób. Cena za osobę to najczęściej ok. 60 zł. Kolejnym sposobem na spędzenie wieczoru kawalerskiego może być wcześniejsze wyjście na strzelnicę. Jeśli pan młody nigdy nie strzelał, a interesuje się militariami, to na pewno będzie to doskonałe rozwiązanie. Koszt pobytu na strzelnicy to ok. 90 zł za osobę. Takie nietypowe wieczory kawalerskie w Lodzi cieszą się coraz większą popularnością. Mężczyźni dość często wybierają również wcześniejsze spotkanie na gokartach. Koszt zbliżony jest do pobytu na strzelnicy. Jeśli pan młody lubi szybką jazdę, to na pewno będzie to idealny prezent z okazji wieczoru kawalerskiego. Oczywiście te atrakcje mogą być tylko wstępem do prawdziwej zabawy czyli imprezy w klubie albo domówki. Nieco droższy jest off-road czyli jazda samochodami terenowymi. To jest już prawdziwa gratka dla fanów niebezpiecznej jazdy.

Inne pomysły na prezent dla pana młodego to quady czy nawet skok spadochronowy w tandemie (za ok. 800 zł). Niektórzy decydują się również na escape room, pobyt w SPA czy warsztaty kulinarne dotyczące przyrządzania steków. Popularnością cieszą się również kręgle, parki linowe, imprezowe tramwaje, laserowy paintball oraz kluby go-go.

About the author: rabartosz