woliera dla papug

Woliera dla papug aby osiągały lepsze wyniki

Zdolności gołębi pocztowych wykorzystywane były już w starożytności, w Persji i Grecji gołębie służyły do przenoszenia wiadomości z pól bitewnych lub z olimpiad. Obecnie te ptaki hodowane są do celów sportowych, ponieważ potrafią wrócić do swojego gołębnika nawet z dalekich odległości zawdzięczają tę umiejętność dobrej orientacji przestrzennej.

Woliera dla papug musi być duża

woliera dla papugHodowcy znając wymagania swoich ulubieńców, starają się dostarczać im nie tylko karmy składającej się z mieszanki różnych ziaren, ale także wzbogacać ich dietę w suplementy i witaminy Rohnfried, które wzmacniają organizm i pomagają przygotować gołębie do długich lotów. Gołębie pocztowe są wizytówka swoich właścicieli i stanowią powód do dumy, dlatego hodowcy często odwiedzają sklep, w którym znajdują się artykuły dla gołębi. Czasami zdarza się, że, sklep dla papug ma w swojej ofercie również artykuły dla gołębi, ponieważ zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem hodowców różnych ptaków. Producent Rohnfried produkuje specjalnie dla gołębi pocztowych preparaty regulujące przemianę materii, bogate w witaminy i glukozę, ponadto sól do kąpieli gołębi firmy Rohnfried pomaga pozbyć się z ich upierzenia kurzu przyspieszając pierzenie. Gołębniki budowane są tak, aby zabezpieczyć im jak największą przestrzeń. Takiej przestrzeni wymagają wszystkie hodowane ptaki, jak na przykład papugi, dlatego sklep dla papug posiada dużą ofertę pomieszczeń, do których należy duża woliera dla papug, w której każdy ptak ma swobodę poruszania, dostęp do pożywienia i wody. Papuga jest zwierzęciem egzotycznym i musi otrzymywać karmę bogatą w ziarna i owoce odpowiednie do jej gatunku i wielkości, dlatego karma Deli Nature jest polecana przez sprzedawców.

Papugi i inne ptaki sprzedawane przez sklep dla papug, otrzymują pożywienie firmy Deli Nature, dzięki czemu tak świetnie prezentują się przed klientami. Kupując ptaki egzotyczne trzeba pamiętać, że woliera dla papug, jest nieodzownym wyposażeniem, swobodne poruszanie się papug po mieszkaniu, wiąże się z zanieczyszczeniem ich odchodami.

About the author: Zofia Majewska