Zabiegi estetyczne w Szczecinie

Chęć odmłodzenia stała się nieodłącznym elementem kultury wielu krajów. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety, pragną opóźnić naturalne procesy starzenia skóry lub usunąć nieestetyczne zmiany skórne poprzez zabiegi medycyny estetycznej.

Zabiegi z użyciem nici liftingujących

nici liftingujące szczecinDział medycyny estetycznej zna potrzeby wielu ludzi i dlatego proponuje im najróżniejsze rozwiązania w postaci zabiegów pielęgnacyjnych czy odmładzających. Jednym ze skutecznych sposobów, które wykorzystuje się podczas zabiegów estetycznych, są nici liftingujące szczecin. Te syntetyczne nici wykonane są z substancji wchłanialnych, które do tej pory służyły do produkcji szwów. Nici nakładane są na specjalne igły, które z kolei są wprowadzane pod skórę, a następnie wyjmowane, tak, żeby nici zostały pod tkanką skórną. Bezpośrednio po zabiegu na skórze może być widoczne zaczerwienienie lub nawet siniaki, ale znikają szybko. Efektem zabiegu z użyciem nici jest lifting twarzy lub innej części ciała, bo ten sposób można zastosować również na partie brzucha, nóg, pośladków czy dekoltu. Skóra po zabiegu pozostaje gładka, bardziej napięta, a zmarszczki zostają wyraźnie wygładzone. Co ważne, efekt widoczny jest praktycznie od razu. W zależności od rodzaju użytych nici można także uzyskać efekt znacznie zmniejszonej mimiki twarzy. Warto także wiedzieć, że mogą się one utrzymać pod skórą nawet przez osiem miesięcy i w tym czasie cały czas trwa produkcja nowego kolagenu w skórze, który sprawia, że jest ona dobrze odżywiona i bardziej elastyczna.

Zabieg z użyciem specjalnych nici, które mają na celu lifting skóry, jest dość popularny i wiele osób chętnie z niego korzysta. Jest praktycznie bezbolesny, bo odbywa się przy użyciu znieczulenia miejscowego, a efekt na skórze jest widoczny zaraz po zabiegu.

About the author: Ewelina Lisiczka