Zabiegi osoczem bogatopłytkowym w Rzeszowie

Jest to metoda usuwania zmarszczek rozpowszechniona w naszym kraju dość niedawno. Wiele Polek przekonało się jednak o jej skuteczności. Przez niektórych zwany jest wampirzym liftingiem. Jego zaletą jest niewątpliwie brak efektu naciągnięcia skóry w przypadku wygładzania zmarszczek przy pomocy botoksu. Należy pamiętać, żeby wykonywać go tylko w renomowanych gabinetach medycyny estetycznej. Tylko wtedy będziemy miały pewność, że zostanie on wykonany przez profesjonalistę.

Odmładzające zabiegi osoczem bogatopłytkowym w Rzeszowie

Osocze bogatopłytkowe w RzeszowieZabieg cieszy się od kilku lat rosnącą popularnością w Polsce. Wpływ na to miało na pewno przyznanie się celebrytek do korzystania z niego. Polega na wykonaniu serii wstrzyknięć osocza bogatopłytkowego w skórę pacjentki. Powoduje to likwidację zmarszczek i wygładzenie skóry. Osocze bogatopłytkowe jest specjalnie przygotowanym preparatem krwiopochodnym, który wytwarzany jest z krwi osoby poddającej się zabiegowi. Osocze bogatopłytkowe zawiera zwiększoną ilość płytek krwi i licznych czynników wzrostu, które umożliwiają procesy regeneracyjne. Osocze bogatopłytkowe w Rzeszowie jest szeroko wykorzystywane w zabiegach kosmetycznych. Korzystać z niego mogą również osoby cierpiące na uszkodzenia stawów i ścięgien. Korzystają z niego również łysiejący panowie. Terapia pozwala na pobudzenie procesu wzrostu włosów i ich zagęszczeniu.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o przeciwwskazaniach do zabiegu. Głównym z nich jest przyjmowanie leków antykoagulacyjnych, gdyż zaburzają one krzepnięcie krwi. Nie mogą do niego również przystąpić kobiety z chorobą nowotworową lub chorobami krwi. Również kobiety w ciąży i karmiące piersią nie mogą poddać się zabiegowi. Nie zagraża on zdrowiu, ale powinien być przeprowadzony przez specjalistę w sprawdzonym miejscu.

About the author: Wiktor Tomaszewski